V prvem polčasu je kazalo na zmago Slovana, ki je vodil z 8:3 (14. minuta) in odšel na odmor s štirimi goli prednosti (13:9). V drugem polčasu so gledalci videli bojevito predstavo. Celje je po nekaj lahkih golih zadihalo Slovanu za ovratnik v 45. minuti (17:16). Tekma je bila izenačena do 55. minute (21:21). Po zadetkih Žabića in Zobca so gostitelji dobre tri minute pred koncem povedli s 23:21, a lepega kapitala niso ubranili. Celjani so izid izenačili na 23:23, Slovan je imel napad za zmago, a ga ni izkoristil, Celje pa je doseglo gol po izteku igralnega časa.V ljubljanski ekipi je bil najbolj učinkovit Ljevar z desetimi goli, Bojić pa je zbral 14 obramb. V celjski je blestel Makuc z desetimi zadetki, vratar Gal Gaberšek je zaustavil devet strelov.