Hokejisti Los Angeles Kings so nadaljevali serijo gostovanj v ligi NHL in izgubili v Las Vegasu z 1:6. Kapetan gostov Anže Kopitar je ostal brez točke, edini zadetek je zabil Warren Foegele za znižanje na 1:3 v začetku druge tretjine.

Las Vegas je tako prekinil niz treh porazov. »Začeli smo kar dobro. Ubranili smo se ob igralcu manj, nato pa nismo bili dovolj dobri v igri pred svojim golom. Tekmeci so namreč pospravili v mrežo vse odbitke iz bližine. Imeli smo svoje priložnosti, a jih nismo izkoristili,« je tekmo ocenil trener gostov Jim Hiller.

Los Angeles je v Las Vegasu končal dolg niz sedmih gostovanj v uvodu sezone, ki je posledica prenove dvorane v Los Angelesu. Kralji bodo prvo domačo tekmo igrali v noči na soboto po slovenskem času, tekmec pa bo San Jose.